• Nowoczesne inwestycje
    Nowoczesne inwestycje
  • Dynamiczny Rozwój
    Dynamiczny Rozwój

Zarządzanie

CP RE sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości produkcyjnych, magazynowych i biurowych w całej Polsce.

Aktualnie Spółka zarządza nieruchomościami o łącznej powierzchni użytkowej ok. 150 000 m2. CP RE sp. z o.o. oferuje rzetelną i profesjonalną obsługę administracyjną, prawną i księgową obsługiwanych nieruchomości. Zapewnia także fachową pomoc w podejmowaniu niezbędnych decyzji przy wyborze solidnych firm budowanych, instalacyjnych, elektrycznych, remontowych, czy też obsługujących nieruchomości.

Zespół pracowników spółki to kadra wykwalifikowanych i licencjonowanych zarządców i pośredników nieruchomości, inżynierów z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi, a także prawników i finansistów. Zabezpieczenie finansowe i prawidłowość wykonania umów gwarantujemy naszą polisą ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu zarządzania nieruchomościami. Honorarium za kompleksowe prowadzenie zarządu i administracji nieruchomością podlega indywidualnej wycenie po dokładnym zapoznaniu się oczekiwaniami Zleceniodawcy oraz przeprowadzeniu wizji przedmiotowej nieruchomości.

Wszelkich informacji udziela Kierownik Sekcji Zarządzania Nieruchomościami Andrzej Zając tel. 12 662 37 71.


 

O CPRE

Spółka CP RE sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry. Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy.