• Nowoczesne inwestycje
    Nowoczesne inwestycje
  • Dynamiczny Rozwój
    Dynamiczny Rozwój

Nadzór inwestorski

CP RE sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pełnienia kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad całym procesem budowlanym.

Wśród największych inwestycji prowadzonych przez spółkę CP RE wymienić należy:

W latach 2006-2008 na zlecenie CAN PACK S.A. realizowano rozbudowę magazynu wielofunkcyjnego i w następnej kolejności hal produkcyjno magazynowych wraz z biurami i infrastrukturą na terenie fabryki w Brzesku. Projekt dzielił się na kilka etapów i obejmował prace budowlane w budynkach o łącznej pow. użytkowej ok. 16 700 m2.

W latach 2007-2008 prowadzono budowę „Centrum Logistycznego Dwory”. CLD to nowoczesny magazyn wysokiego składowania wraz z powierzchnią biurową z możliwością realizacji bezpośrednich dostaw transportem kolejowym oraz samochodowym. Obiekt zlokalizowany jest w Oświęcimiu, a jego podstawowe parametry to: pow. składowania: 18.850 m2 o wysokości składowania do 12m, wytrzymałość posadzki: 5T/m2 + ok. 945m2- 25T/m2, 2 bocznice kolejowe, 20 bram załadowczych.

W roku 2008 na zlecenie spółki Pol-Am-Pack S.A. - CP RE sp. z o.o. pełniło funkcję inwestora zastępczego inwestycji prowadzonej na terenie Huty Szkła w Orzeszu. Inwestycja polegała na uruchomieniu nowego pieca szklarskiego o maksymalnej wydajności 360 t szkła na dobę wraz z 3 nowoczesnymi liniami do produkcji opakowań szklanych.

Aktualnie CP RE prowadzi inwestycje remontowe na terenie obiektów przemysłowych Grupy Can-Pack w Brzesku, Bydgoszczy i Tarnowie, a także w Scunthorpe (Wielka Brytania).

Sekcja inwestycyjno-remontowa: Józef Socha (Brzesko) tel. 14 662 03 88, Mariusz Stąsiek (Kraków) tel. 12 662 37 50

O CPRE

Spółka CP RE sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry. Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy.